Книгоманія 2020. Всеукраїнський конкурс дитячого читання

Стартує 16-й всеукраїнський конкурс дитячого читання #книгоманія2020 для учнів 6 - 7 класів.

Метою конкурсу є популяризація культури читання серед дітей; виховання нового покоління: успішних молодих людей, з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство. ⠀

Ознайомитись з положенням конкурсу можна за посиланням https://bookforum.ua/knygomaniya-2020/

Основні етапи: ⠀І Етап конкурсу – до 21 лютого 2020 р.
• ІІ Етап конкурсу – до 12 березня 2020 р.
• ІІІ Етап конкурсу – до 03 квітня 2020 р. ⠀

24-26 квітня 2020 відбудеться фінальна частина – нагородження переможців на Дитячому форумі – фестивалі дитячого читання "Книгоманія".

Для участі в загальноліцейному конкурсі учасник повинен прочитати 4 книги, що не вивчається за шкільною програмою та відобразити її в читацькому щоденнику, представити свій читацький щоденник, розповісти про одну прочитану та описану в читацькому щоденнику книгу.

Для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці існує відкрита спільнота – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: https://bit.ly/3aO2hbd

У цій спільності буде розміщено інформацію про перебіг Книгоманії-2020, цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбудуться різноманітні конкурси та голосування.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів із усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець із усіх областей України.

Беріть участь та перемагайте, дорогі читачі, в читацькому конкурсі “Книгоманія 2020”! Читати – це круто!

Валентина Михацька , бібліотекар І категорії

Кiлькiсть переглядiв: 236

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.