Серед наших школярів у 2015-2016 н.р. є переможці інтелектуальних конкурсів

Гарні знання рідної мови є гідною рисою громадянина України. У поточному навчальному році достойні результати продемонстрували наші учні під керівництвом своїх педагогів під час участі в інтелектуальних конкурсах з цього шкільного предмету. Зокрема, переможцем ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім..Тараса Шевченка стала учениця 11-А класу Анна Серб (вчитель Ковальчук Н.П.), а третє місце у ньому здобула Ольга Бігар з 7-Б класу (вчитель Трехлєбова Л.В.).

І місце у ХVІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика зайняла учениця 4-А класу Ольга Ігнатюк (вчитель Герасимчук Л.О.), ІІ місце в цьому ж конкурсі у Оксани Карпінської з 3-Б класу (вчитель Трофимова Т.В.).

Вітаємо учнівську еліту та гордість нашої школи, представників педагогічного колективу із заслуженими перемогами у конкурсах та бажаємо подальших творчих успіхів у навчанні та нових здобутків!

/Files/images/2016_novini/sered_uchnv_chetverto_shkoli___kim_pishatisya_ta_na_kogo_rvnyatisya/IMG_6056.JPG/Files/images/2016_novini/sered_uchnv_chetverto_shkoli___kim_pishatisya_ta_na_kogo_rvnyatisya/IMG_6059.JPG/Files/images/2016_novini/sered_uchnv_chetverto_shkoli___kim_pishatisya_ta_na_kogo_rvnyatisya/IMG_6135.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.