9 порад батькам, які допоможуть навчити дитину постояти за себе

- Будь впевнений у своїх діях і думках. (Підтримуйте у своїй дитині позитивну самооцінку, хваліть за висловлену особисту думку. Хваліть за хороші вчинки, навчіть реагувати на власні помилки. Цінуйте свою дитину і його успіхи, і тоді вона буде впевнена в собі.)

Читати далі...


Насправді у стосунках з дітьми все не так складно: хочете хороших дітей - будьте хорошими батьками

Вважається, що всього чотири педагоги здійсннили революцію педагогічного виховання у ХХ столітті. Це - американець Джон Дьюи, німець - Георг Кершенштейнер, італійка - Марія Монтессори і наш співвітчизник Антон Макаренко.

Читати далі...


Деякі поради батькам під час конфліктів з дітьми

В наш час досить гостро постає питання стосунків в сім’ї, а саме конфлікт «батьків і дітей». Батьки і діти належать до різних поколінь, у них абсолютно різний світогляд. Між цими поколіннями ніколи не може бути абсолютного розуміння, єдності, хоча кожне з поколінь несе свою правду.

Читати далі...


Шановні батьки!

Виховання дітей – це дуже важливий та відповідальний процесс і обов'язок дорослих. Нажаль, правилам виховання власних дітей ніхто нас спеціально не навчає. Все залежить від сімейних традицій, культурних, національних цінностей, а також бажання самих батьків. Частина сучасних батьків ростять своїх дітей, не обмежуючи їх заборонами, інші – занадто опікають, нажаль, є батьки-деспоти, а частина - взагалі не усвідомлює, для чого вони народили своїх нащадків. Величезною бідою та головною причиною всіх бід є брак щирої любові і взаєморозуміння між батьками і дітьми. Але ж діти, це наше майбутнє. І яким воно буде, в першу чергу залежить від нас, дорослих.

Читати далі...


Кiлькiсть переглядiв: 791

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.