Тиждень початкової школи

11.11 – День України. В цей день у школі проходив міський семінар учителів початкових класів з теми «Формування позитивного ставлення учнів до навчання. Створення умов для активного пізнання учнями навчального матеріалу». Цікаво, з використанням інтерактивних технологій, розпочала семінар член творчої групи, вчителька початкових класів Заїка І.П. Гості семінару свої очікування розмістили на стрічках українського віночка. Жваво ділились думками про те, чому вони вибрали таку благородну професію «вчитель». Продовжила семінар вчитель української мови в початковій школі Сільвертюк В.А., яка поділилась досвідом по формуванню позитивного ставлення учнів до навчання. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Валіккевич Л.В. презентувала досвід роботи кафедри вчителів початкових класів.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03249.JPG/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03251.JPG

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03273.JPG/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03255.JPG

Учителі міста відвідали відкриті уроки. У 2А класі, урок математики, який провела вчитель вищої категорії Горбовська Г.С. Це був нестандартний урок «урок подорож», з використанням сучасних інноваційних технологій. Другокласники з задоволенням розв’язували приклади, задачі, подорожуючи по українському ярмарку. В нагороду отримали кошик з символічними овочами та фруктами, які утворили вдячне слово -«молодці», що оцінило роботу учнів.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03320.JPG

На уроці української мови в 3Г класі, де вчитель Мартинюк Т.О. разом зі своїми учнями досліджувала спільнокореневі слова, виконуючи цікаві вправи в групах, парах, використовуючи ІКТ. Вчителька створила всі умови для активізації пізнавальної діяльності вихованців.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03339.JPG

І на завершення учасники семінару побували на фольклорно-музичному святі «Козацькому роду нема переводу, який підготували і провели вчителі Трофимова Т.В. та Василенко Н.В. з учнями 3Б класу. Цей патріотичний захід виховує любов і пошану до неньки України, гордість за те, що ми – українці. В ньому тісно переплелись: вишиванки, вірші, танці і пісні нашого українського народу.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC02792.JPG/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03425.JPG

В цей День України проведено парад вишиванок та патріотичний флешмоб.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03358.JPG

12.11 – День математики. В цей день проведено вікторину «Весела математика», гру «Порахуй, і розмалюй», виставку «Мій кращий зошит», а також інтелектуальну гру для учнів четвертих класів, в якій переміг 4Б клас Купріянчук О.М.

13.11 – Закінчував тиждень початкової школи Днем здоров’я, у ході якого було проведено конкурси рухливих ігор та фізкультхвилинок, годину здоров’я.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03509.JPG

16.11 – Підведення підсумків проведеного тижня початкової школи з врученням нагород переможцям конкурсів та змагань.

/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03520.JPG/Files/images/2015_novini/tijden_poch_klasv/DSC03527.JPG

Заступник директора з НВР Л.В. Валінкевич

Кiлькiсть переглядiв: 1125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.