Як подолати невпевненість?

1. Визначте свої позитивні властивості. Які ваші кращі якості? Що вам вдається? Включіть в цей список досягнення, якими ви пишаєтесь. Міркуйте про це.

2. Встановіть свої власні стандарти замість того, щоб порівнювати себе з іншими.

3. Виберіть собі хобі. Знайдіть щось, що радує вас і викликає у вас почуття гордості.

4. Підбадьорюйте себе. Частіше говоріть собі: «Я можу», «Це вийде», «Сьогодні в мене буде хороший день». Або: «Наступного разу у мене вийде краще». Так, заохочуючи себе, ви піднімете свій настрій.

5. Завжди приймайте компліменти. Не соромтеся їх. Просто відповідайте щирим «спасибі». Навіть якщо спочатку вам буде ніяково, зробіть це корисною звичкою!

6. Думайте про своє майбутнє в позитивному ключі. Присвятіть кілька хвилин тому, щоб уявити, як ви домагаєтеся своїх цілей. /Files/images/psiholog_/image001.jpg

7. Тримайте голову вище. Крокуйте прямо - спокійним і твердим кроком. Ви даєте знати світу (і собі), що з почуттям власної гідності у вас все в порядку.

8. Посміхайтеся! Хіба є кращий спосіб повідомити іншим, що ви щасливий, врівноважений чоловік, якому є що запропонувати оточуючим?

9. Так вперед - прийміть виклик життя з його неоднозначними ситуаціями! Ви здивуєтеся, як швидко прийде до вас впевненість.

10. Подивіться в дзеркало - і вам сподобається той, кого ви там побачите.

Кiлькiсть переглядiв: 350

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.